Bestuur

Beste Leden, Suporters en Volgers

De verkiezingen zitten erop, en zoals jullie weten heeft het lot anders beslist. Een paar stemmen meer en we hadden een vertegenwoordiger in de gemeenteraad gehad. Voor alle kandidaten was deelnemen aan de verkiezingen met een programma voor en door de inwoners een enorme beleving. Het verhaal van Ka-Wa stopt hier dus niet.  We bereiden ons voor op oktober 2024 en dan zullen we er opnieuw staan.

En zoals elke vereniging heeft ook een politieke vereniging een bestuur, reglementen en statuten nodig. Met trots stellen wij onze bestuursploeg aan u voor.

Voorzitter

Marc Thomaere werd met éénparigheid van stemmen verkozen tot voorzitter van Lijst Ka-Wa.

Contact: marc.thomaere@ka-wa.be

Ward Liekens

Ondervoorzitter

Contact: ward@ka-wa.be

Bart Janssen

Ondervoorzitter

Contact: Info@ka-wa.be

Marina Cooreman

Secretaris & Webdesign

Contact: marina.cooreman@ka-wa.be

Telefoon: 0477/38.58.03

Paul Van de Weyngaert

Penningmeester

Contact: info@ka-wa.be

Martine De Graef

Politiek Secretaris

Contact: martine@ka-wa.be

Patrick Daels

Event Master

Contact: patrick@ka-wa.be

Werkende Leden

Andy Bornbergen

Chloë Cuylaerts

Luc Vercammen

Richard Lemmens

Renke De Munter

Patrick Daels

Ann Palstermans

Joanna Koziel

Statuten en Reglement

Hier kan U de statuten en onze reglementen nalezen. Klik op één van de onderstaande links om het bestand in PDF te lezen.

Statuten van Lijst Ka-Wa

Reglement van Lijst Ka-Wa

Noot: Bij het verschijnen van deze statuten en reglementen was nog niet bekend hoe de integratie van het OCMW met het gemeentebestuur zou verlopen. De paragrafen waarin vermelding gemaakt wordt van het OCMW en zijn vertegenwoordigers zullen dan ook aangepast worden zodra de informatie voor ons beschikbaar is.

.

Wij gebruiken cookies om u de beste online ervaring te bieden. Door akkoord te gaan, accepteert u het gebruik van cookies in overeenstemming met ons cookiebeleid.